Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tarotový přehled od roku 2012 do roku 2017

28. 12. 2016 9:49:53
Blíží se konec roku a jako vždy mě to nutí k zamyšlení. Včera večer jsem přemýšlela o uplynulých letech, co pro mě znamenaly a jak jsem se v nich cítila.

Blíží se konec roku a jako vždy mě to nutí k zamyšlení. Včera večer jsem přemýšlela o uplynulých letech, co pro mě znamenaly a jak jsem se v nich cítila. Pravda je, že naposledy tak nějak bez důvodu šťastná jsem se cítila v roce 2012, další roky už byly jen těžší a těžší a to i přesto, že se mi dařilo a spoustu problémů jsem dotáhla do konce. Ale ten pocit zvláštní těžkosti se nese od roku 2013 a tak jsem včera vyložila tarotové karty a zde je stručný nástin o čem byly roky:

2012 viselec – tento rok byl o změně postojů a životních cest. Duchovně jsme měli možnost růst a vyvíjet se. Odevzdali jsme se vyšším záměrům, smířili se s osudem (vesmírem, Bohem – nazvěte si to jak je vám to blízké).

2013smrt – tento rok byl rokem uzavírání starých nefunkčních vztahů, hmotné jistoty se nám hroutili. Byl to rok úbytku (u někoho peněz, u jiného přátel, u dalšího nových poznatků), neštěstí, nehod, kolapsů a nemocí. V tomto roce bylo třeba se s něčím v našich životech vyrovnat či případně něco urovnat. Nechat vše co k nám nepatří odejít, i když nás to bolí.

2014mírnost – v tomto roce šlo o podřízení se situaci, o sebekontrolu, o trpělivost. Měli jsme nechat „koláče správně dopéct“. Být střídmí, umírnění a diplomatičtí. Neřešit nic násilím, ani lámat události přes koleno. Hodně jsme bojovali s nerozhodností a labilitou.

2015ďábel – tento rok nám nabízel zdánlivě přitažlivá řešení. Vábil a sváděl nás k nekalostem, nečestnosti, neřestem, k porušování zásad ať už společenských či našich vlastních. My všichni jsme byli pokoušeni k alkoholismu, drogám, gamblerství, jakýmkoliv závislostem nebo i k černé magii. Bojovali jsme se s tělesnými svody, upřednostňovali jsme tělesné potřeby. Někteří chtěli víc a víc a víc až se místo uspokojení dostavil pocit zotročení či pocit pasti.

2016 věž – tento rok byl rokem zhroucení. Ze začátku roku mezi lidmi docházelo k fyzickým útokům, předčasným porodům, rozchodům. Celý rok byl ve znamení nemocí, operací, uvěznění, pohrom a zkázy. Hroutili se staré ideje a plány. Selhávala naděje, vztahy i obchody. V tomto roce však došlo také k definitivnímu přerušení všeho a všech co už k sobě skutečně nepatří. Byl to rok změn pracovních míst, bydlišť i vztahů. V tomto roce končí devítiletý cyklus.

Teď přichází rok 2017hvězda – tento rok bude pod ochranou a my si konečně vydechneme. Tento rok ruší zlé vlivy a slibuje konec utrpení a nastolení klidu. V tomto roce máme šanci na uzdravení, na splnění tajných přání a na nové začátky. Začíná první rok nového devítiletého cyklu, máme tedy zasít semínka, která čeká dlouhodobý příznivý vývoj. Tento rok nám přinese vize, jasné představy, stanovení cílů a víru v budoucnost. Umožní nám plodné plány a činy, dá nám obnovu a inspiraci, naději, harmonii a důvěru. Možnost chtěného otěhotnění a slibná setkání a spojení ve vztahu. Ve vztazích budeme upřednostňovat pravdivost a upřímnost, odhodíme masky. To sebou, ale také přinese i konec lidských, profesních i obchodních vztahů, které byly založeny na neupřímnosti, strachu či falešnosti. A proto je třeba mít v tomto roce důvěru ve vyšší moudrost, čerpat z vnitřních hlubin svého já a nechat svítit svou „hvězdu“. Vážit si toho, kdo jsme a pustit se do záležitostí s optimismem a důvěrou.

U roku 2017 ještě chvilku zůstanu a podívám se na něj podrobněji. Rok se skládá z čísla 20 – tedy z karty posledního soudu – a to je možnost něco pochopit, něco poznat v pravé podstatě a s možností to změnit. Dochází k probuzení, k odkrytí nepřiznaných nebo tajených problémů. Vše potlačené a nevyslovené vyplouvá na povrch. Máme možnost se vysvobodit ze starých nefunkčních pout. Číslo 20 je tedy číslem MOŽNOSTÍ. Pak se příští rok skládá z čísla 17 – hvězdy – z naděje a dobrých vyhlídek. Z víry v lepší zítřky. Uvědomíme si své nadějné vyhlídky a dosah svých plánů. Číslo 17 je tedy číslem NADĚJE. Když tento rok sečteme dostaneme číslo 10 – kolo štěstěny – změny budou přicházet zvenčí, dostaneme nové příležitosti, neopakovatelné šance, šťastné zvraty situací, bude docházek k zásahům Vyšší moci. Je čas na změny, kterým se nemáme stavět na odpor nebo nás kolo štěstěny smete. Číslo 10 je tedy číslem ŠANCÍ. A poslední součet příštího roku dá číslo 1 – mága – začínáme nový 9letý cyklus. V tomto roce vyvíjejme aktivitu, komunikujme, ukažme co umíme, usilovně se snažme, vědomě konejme! Čeká nás tvořivé myšlení a nápaditost. Chopme se šance ukázat co umíme a změňme sebe a tím i svět kolem nás. A pamatujme si, že co v tomto roce zasadíme za dalších 8 let budeme sklízet. Číslo 1 je tedy číslem TVOŘENÍ.

Přeji Vám, aby jste ještě v tomto roce vymetly zbytky ze svých zbouraných snů, které však stály na špatných základech a úderem půlnoci 1.1.2017 jste začaly zasívat nové a lepší plody svého života.

Autor: Kristýna Benešová | středa 28.12.2016 9:49 | karma článku: 20.59 | přečteno: 812x

Další články blogera

Kristýna Benešová

ČR jako policejní stát.

Poprvé jsem si toho všimla až kolem roku 2013, kdy stát začal regulovat obecně závazné vyhlášky v oblasti hazardu.

9.1.2017 v 12:16 | Karma článku: 44.00 | Přečteno: 5326 | Diskuse

Další články z rubriky Ona

Karel Stryczek

Holky americké, které vidí obtěžování jinak, než jak vykreslují hlavní zprávy

Amerika není jen Hollywood, politika a velký byznys, kde se točí pytle peněz a kde mocní žádají protislužby za lukrativní role nebo pozice ve firmách a státních orgánech.

23.11.2017 v 10:15 | Karma článku: 12.97 | Přečteno: 387 | Diskuse

Hanka Lukavská

Fitko pro ženy a pět Tibeťanů

Tento článek jsem psala původně jako PR pro jedno ženské fitko. Ano, je inspirovaný mou skutečnou návštěvou "obojetné" posilovny. Ano, některé věci se opravdu staly. Ale to s těmi ponožkami jsem si fakt vymyslela...

23.11.2017 v 9:26 | Karma článku: 8.18 | Přečteno: 296 | Diskuse

Lenka Šnajdrová

Sebevědomí

Potkali jste někdy někoho nezdravě sebevědomého? Příliš pyšného, nebo naopak nezvykle pokorného? Když potřebujete vědět, jaký skutečně je, může vás jeho sebevědomí jen zmást. Jak tomu předejít?

23.11.2017 v 9:04 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 108 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Jak se... odvážila a přišla tě zachránit

"Čekám tě." "Přijď, prosím." "Nenech mne prosit." "Potřebuji tě." "Miluji tě." "Chci tě." "Toužím po tobě." Další a další papírky v její schránce. Malé papírky, opálené ohněm, jak romantické. Začala uvažovat, že přijde.

22.11.2017 v 8:00 | Karma článku: 7.37 | Přečteno: 426 | Diskuse

Ivana Lance

Pracovní nabídka

Sestsettrojka zastavila před naším třináctiposchodˇovým věžákem. Dva muži v oblecích, kravatě a naleštěných polobotkách vystoupili z auta na naši pověstnou blátivou vozovku. Vyjeli do sedmého patra a zazvonili na zvonek.

21.11.2017 v 23:51 | Karma článku: 11.44 | Přečteno: 579 | Diskuse
Počet článků 2 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3069

Jsem snílek, kterého zajímá dění kolem něj i ve světě. Jsem člověk, který věří v lidi. A píši, protože můžu . . .Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.